V roce 2007 začala moje dráha obchodníka a konzultanta pro vysoce specifické řešení propojující prvky softwarového a personálního auditu, zaměřené na optimalizaci firemních nákladů
a management procesů v konzultantské společnosti s mezinárodní působností.

V roce 2009 jsem tyto aktivity dále rozvinul do oblasti marketingu a vzdělávání dospělých na pozici marketingového specialisty a akreditovaného lektora.

V roce 2010 se do mé náplně práce přidalo i organizování akcí a eventů a konferencí po celé republice.

V roce 2012 se po několikaletém naléhání mých klientů v portfoliu ke konzultantské činnosti přidaly i aktivity poradenské a zároveň jsem se začal více zaměřovat a specializovat na školení, semináře a kurzy.

Veškeré vzdělávací aktivity zajišťuji buď osobně nebo využívám služeb spolupracujících kolegů.

A protože mám kolem sebe za těch mnoho let tým spolupracovníků, kteří jsou jednoznačnými profesionály a odborníky, klienti se ke mně vracejí a využívají i dalších služeb z mé nabídky.

Abych dokázal i nadále poskytovat kompletní a spolehlivý servis všem stávajícím i novým klientům, vznikla v polovině roku 2014 všechny aktivity zastřešující Agentura QSC.

Od roku 2014 až do dnešní doby máme za sebou stovky školení, stovky hodin konzultací a stovky účastníků našich akcí.

Agentura QSC – Quality Services & Consulting je vzdělávací a konzultačně poradenská společnost, která nabízí i možnost realizace poptávek a doporučení vzniklých v průběhu konzultací.

Marketingu, Public Relatons, komunikaci a vzdělávacím aktivitám se věnuji do dnešní doby, a to nejen pod hlavičkou Agentury QSC, ale i osobně pro konkrétní klienty a zaměstnavatele, například jako tiskový mluvčí, konzultant v oblasti médií a nebo moderátor různých akcí. Stále získávám nové zkušenosti a kontakty, ze kterých následně vždy těží klient.

Neschovávám se za různé projektové a produktové manažery, obchodní konzultanty nebo asistentky.
Kontaktujte přímo mě – majitele agentury.

Spolu se domluvíme na všech podmínkách a podrobnostech zakázky.

Zkušení odborníci a specialisté z řad lektorů, programátorů, koordinátorů a ostatních oblastí se postarají až o samotnou realizaci.

Jedině tak předejdeme nedorozuměním a bude zachován vysoký standard nabízených služeb.

Těším se na spolupráci!

Jan Brodský