V roce 2007, po pár letech strávených v prostředí české justice, začala moje dráha obchodníka a konzultanta pro vysoce specifické řešení propojující prvky softwarového a personálního auditu, zaměřené na optimalizaci firemních nákladů
a management procesů ve společnost s mezinárodní působností.

V roce 2009 jsem tyto aktivity dále rozvinul do oblasti marketingu a vzdělávání dospělých na pozici marketingového specialisty a akreditovaného lektora.

V roce 2010 se do mé náplně práce přidalo i organizování akcí a eventů a konferencí po celé republice.

V roce 2012 se po několikaletém naléhání mých klientů v portfoliu ke konzultantské činnosti přidaly i aktivity poradenské.

Rok 2013 byl přelomový a do nabídky služeb jsem zařadil i zprostředkování tvorby webových stránek, grafického designu webů a internetových prezentací s jednoduchým redakčním systémem. Kromě tvorby webů nabízíme i jejich správu, hosting a zřizování e-mailů spojené s každodenní péčí o ně.

A protože mám kolem sebe za těch mnoho let tým spolupracovníků, kteří jsou jednoznačnými profesionály
a odborníky, klienti se ke mně vracejí a využívají i dalších služeb z mé nabídky.

Abych dokázal i nadále poskytovat kompletní a spolehlivý servis všem stávajícím i novým klientům, vznikla v polovině roku 2014 všechny aktivity zastřešující Agentura QSC.

Od roku 2014 až do dnešní doby máme za sebou stovky školení, stovky hodin konzultací a stovky účastníků našich akcí.

Agentura QSC – Quality Services & Consulting je vzdělávací a konzultačně poradenská společnost, která nabízí
i možnost realizace poptávek a doporučení vzniklých v průběhu konzultací.

Marketingu, Public Relatons, komunikaci a vzdělávacím aktivitám se věnuji do dnešní doby, a to nejen pod hlavičkou Agentury QSC, ale i osobně pro konkrétní klienty a zaměstnavatele, například jako tiskový mluvčí, konzultant v oblasti médií a nebo moderátor různých akcí. Stále získávám nové zkušenosti a kontakty, ze kterých následně vždy těží klient.

Neschovávám se za různé projektové a produktové manažery, obchodní konzultanty nebo asistentky.
Kontaktujte přímo mě – majitele agentury. Spolu se domluvíme na všech podmínkách a podrobnostech zakázky. Zkušení odborníci a specialisté z řad lektorů, programátorů, koordinátorů a ostatních oblastí se postarají až o samotnou realizaci. Jedině tak předejdeme nedorozuměním a bude zachován vysoký standard nabízených služeb.

Těším se na spolupráci!

Jan Brodský