Rádi byste změnili obor svého působení nebo získali nové znalosti, dovednosti a kompetence v oboru, který Vás zajímá?

Absolvujte Akademii QSC na úrovni rekvalifikačního kurzu.

Během 16 hodin intenzivního vzdělávání kombinovanou formou v podobě přednášek, tréninků a rozboru případových studií s odborníky z praxe se z Vás stanou Manažeři v daném oboru. A my Vám na to dáme i Certifikát.

 

Tematické akademie jsou nejnovější a velmi vyhledávanou formou získávání informací a navazování kontaktů. Tematické akademie jsou obdobou prestižního profesního MBA studia, ale časově i cenově podstatně dostupnější.

V případě tematických akademií se jedná o dvoudenní akci zaměřenou na osobnostní a profesní rozvoj ve velmi zajímavých a v praxi využitelných oborech.

Akce probíhá ve dnech čtvrtek/pátek, pátek/sobota, sobota/neděle. Konkrétní termíny jsou uvedeny na webových stránkách v sekci kalendář nebo pokud jste skupina alespoň 10 osob, je možné pro vás uspořádat tematickou akademii ve vámi vybraném termínu.

Účastníci tematických akademií absolvují 4 – 6 samostatných přednášek z vybraného oboru, k tomu dvou hodinové společenské setkání se známou osobností nebo odborníkem v dané oblasti, studijní materiály, ubytování, stravu a na závěr široce použitelný a uplatnitelný Certifikát.

Certifikát o absolvování uceleného vzdělávacího programu potvrzuje, že absolvent je připraven vykonávat manažerskou funkci nebo zastávat vedoucí pozici a může se prezentovat označením „Manažer“ v absolvovaném oboru.

 

Získejte konkurenční výhodu ve svém aktuálním oboru působení i na trhu práce a přihlaste se na některý z termínů Tematické akademie ve vámi zvolené specializaci:

 

  • BUSINESS AKADEMIE
  • MANAŽERSKÁ AKADEMIE
  • MARKETINGOVÁ AKADEMIE
  • DIPLOMATICKÁ AKADEMIE
  • HR AKADEMIE
  • PR AKADEMIE

 

Tematické akademie jsou realizovány buď v moderním vzdělávacím komplexu v Benešově u Prahy nebo ve 4* hotelu ve Slaném.

Obě lokality jsou z Prahy dostupné autem do 30 minut, neboť se nachází přímo u dálnice nebo hlavního rychlostního tahu případně jsou dostupné pravidelnou veřejnou dopravou (vlakem i autobusem). V individuálních případech lze využít i dopravy, kterou zajišťuje přímo Agentura QSC.